BİZ KİMİZ?

Ortak başarıya inanıyoruz ve sizleri de bu yolculukta bizimle yürümeye davet ediyoruz!

CVR Digital olarak, gelişen ve büyüyen dijital dünyada, yenilikçi, etkin ve sürdürülebilir çözümler arayan işletmelere hakettikleri desteği sağlak için yola çıktık. E-ticaret, çevrimiçi pazaryerleri, markalaştırma, envanter yönetimi ve fullfillment gibi konulara dair 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan kurucu ekibimizle sektörün önde gelen şirketlerindeniz.

CVR Digital olarak hizmetlerimiz, işletmenizin çevrimiçi varlığını güçlendirmeyi, rekabet gücünüzü artırmayı ve sürekli büyümenizi sağlamayı hedefler. İster yeni bir marka kurun ve çevrimiçi pazarlara bu markayı açmak isteyin, ister mevcut işinizi daha büyük hedeflere taşımayı hedefleyin, sizin için özelleştirilmiş etkili çözümler ile her zaman yanınızdayız.

Amacımız, işletmelerin dijital çağın hızlı temposuna ayak uydurabilmeleri için gereken stratejik yol haritasını çizmek ve bu sürecin her aşamasında yanlarında olmak. Danışanlarımızın ihtiyaçlarına hızlı ve etkili şekilde yanıt vermek, memnuniyeti sağlamak ve güvenlerini haketmek daima bizim önceliğimiz.

Envanter yönetiminden çevrimiçi pazar yerlerine yönelik satış stratejilerine, markalaşmadan siparişlerinizin ulaşımına kadar, dijital pazarın tüm yönlerine hakim olan ekibimizle, işinizi dijital çağın gereksinimlerine uygun hale getiriyoruz. Bu süreçte, markanızın SEO ve diğer dijital pazarlama stratejileri ile çevrimiçi görünürlüğünüzü artırma konusunda da size yardımcı oluyoruz.

CVR Digital olarak, işletmenizin başarısı için kendimizi bir ortak olarak görüyoruz. Dijital dünyada sürekli değişen trendler ve gereklilikler karşısında, işletmenizin her adımda doğru yönde ilerlemesini sağlamak için her zaman yanınızdayız.

Bizleri tercih ettiğinizde, tecrübeli ve alanında donanımlı bir ekiple çalışacağınızı ve her adımda en yüksek kalite standartlarına ulaşacağınızı garanti ediyoruz. Dijital dünyada daha güçlü, daha etkin ve daha başarılı olmanızı sağlayacak stratejiler üretiyoruz.

Biz, CVR Digital olarak, sadece bir hizmet sağlayıcı değil, bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Ortak başarıya inanıyoruz ve sizleri de bu yolculukta bizimle yürümeye davet ediyoruz!

GÜÇLÜ DENEYİM

Yıllara dayanan tecrübe ile tüm hizmetler bir arada

01.

AMAZON

Profesyonel kadromuz ile Amazon da sürdürülebilir ticaret için en kaliteli şekilde size eğitim, destek ve mentorluk sağlıyoruz.

03.

MARKETING VE REKLAM YÖNETİMİ

Daha fazla satış, trafik ve marka bilinirliği için Google Ads hedeflerinize yardımcı oluyoruz.

02.

ETSY

Profesyonel kadromuz ile ETSY de sürdürülebilir ticaret için en kaliteli şekilde size eğitim, destek ve mentorluk sağlıyoruz.

04.

USA ŞİRKET KURULUMU VE MARKA TESCİL HİZMETİ

Profesyonel ekibimiz ve deneyimi ile Amerika’da şirket kuruluş ve marka tescil süreçlerinizi sizin için kolayca yürütür.

İstatistiklerimiz

Projelerimizde verilere önem veriyoruz.

0

Amazon
Arbitrage Danışmanlığı

Amazon Arbitrage danışmalığı ile güncel stratejiler geliştirip en doğru sonuçları almaya odaklanıyoruz.

0

Etsy
Mağaza Kurulumu

Etsy Mağazanızı kuruyor ve pazarlama teknikleri ile satışlarınıza katkı sağlıyoruz.

0

Mutlu Müşteri

Sizlere en iyi desteği vermek için durmadan çalışıyoruz.

Google ADS Dönüşüm Oranı
0%
CVR DİGİTAL YANINIZDA

Bizimle çalışmaya
hazır mısınız?